Bursa de Merit CCU

Castigatorii Bursei de Merit CCU - Fundatia CCU - Bursa de Merit

Bursa de Merit CCU

Ești student/studentă la Facultatea de Management?

Dacă răspunsul tău este DA, avem bucuria să îți prezentăm un nou proiect de suflet și anume, Bursa de merit CCU.

Fundația CCU dă naștere pentru prima dată unui astfel de proiect, dedicat tinerilor care cred că educația este un motor continuu al dezvoltării societății.

Considerăm că educația este prioritară pentru dezvoltarea unei societăți armonioase și productive, astfel dorim să contribuim la educația din România.

Prin activitatea Fundației CCU, ne propunem să promovăm valorile competență, corectitudine și utilitate, atât prin seminariile gratuite pe care le oferim, cât și prin acordarea unei burse, deoarece studenții de azi sunt liderii de mâine.

Astfel, Fondatorul Cristian Varban dorește să susțină studenții de la Facultățile de Management din București sau din țară, prin oferirea unei burse de merit lunare.

Așadar, dacă ești student/studentă la management cu rezultate bune la examene și fără restanțe, poți fi unul dintre acei studenți pe care Fundația CCU dorește să-i susțină prin acordarea unei burse de merit.

Bursa de merit constă în acordarea sumei de 500 de LEI/lună, timp de 6 luni, cu condiția ca media din semenstrul anterior să fie peste 8,00.

Consideri că această bursă de merit te poate ajuta?

• Te rugăm să parcurgi cu atenţie toate condițiile de aplicare la BURSA CCU precizate în Regulamentul de acordare a Bursei CCU, precum şi Contractul de acordare Bursă CCU
  • Completază Formularul de înscriere de mai jos, iar apoi te aşteptăm în “competiție” prin completarea Fișei de aplicant Bursă CCU. Doar prin completarea Fişei de aplicant şi transmiterea acesteia pe adresa office@fundatiaccu.ro până la 01.09.2020, sunteţi înscrişi în competiţie.
  • Ulterior, dacă îndeplinţi toate condiţiile de aplicare, vă vom confirma participarea, dvs. urmând a depune dosarul de participare personal la sediul Fundaţiei CCU sau prin poștă cu confirmare de primire, până la data de 15 septembrie 2020, ora 17.

Așteptăm cu entuziasm aplicația ta.

În cazul în care consideri că nu te califici, dar cunoști pe cineva care ar putea primi această bursă, te rugăm să distribui anunțul, poate ajuta enorm.

Regulamentul de acordare a Bursei CCU

Fișa aplicant Bursă CCU

Contract de acordare Bursă CCU

Vrei să afli din timp despre Bursa de Merit CCU sau webinariile GRATUITE organizate de Fundația CCU ?

Abonează-te acum prin formularul alăturat!

Ups. Vă rugăm să încercați din nou!
Mesajul a fost trimis cu succes!

Abonare Newsletter

The SMS field must contain between 6 and 19 digits and include the country code without using +/0 (e.g. 1xxxxxxxxxx for the United States)
?

Vrei să afli mai multe despre noi ? Suntem aici ca să ne contactezi.